lindagetchel

Sandra, 26, Femmina, Regno Unito
lofidelica.tumblr.com/Ultimo accesso: Giugno 2014

 • Aggiungi agli amici
 • Invia un messaggio
 • Invia un messaggio in bacheca

Il tuo grado di compatibilità musicale con lindagetchel è Sconosciuto

Crea il tuo profilo musicale

Brani ascoltati di recente

Bacheca

Aggiungi un commento. Accedi a Last.fm o registrati.
 • ooiooo

  http://www.thiswildidea.com/this_wild_idea_-_365 Еве ја директната инспирација за сонот што ти го раскажав :]

  4 Apr 15:05 Rispondi
 • puciii

  ehej, fala puno! gi proveriv, deluvaat dosta kul. bi gi iskontaktiral def, ako nekad sum naokolu :)

  26 Mar 16:00 Rispondi
 • shopoprvo

  :Р (а.к.а. Неам шо да додадам на коментарите на Лидија апропо јутјуб скроблинг и зрелиот, апсолутно нехормонален нов на АМ, а сакам да се убацам у муабетов)

  7 Feb 2:12 Rispondi
 • Laika_lr

  иначе и ја многу им го сакам новиот на arctic monkeys!! шо е многу чудно, пошо ја отсекоаш сум била фанка на емо-поп-тинејџ мелосот...

  2 Feb 19:30 Rispondi
 • Laika_lr

  аууу, ова со јутјуб мене ми делуе ко напредна фаза! :Д нешо: слушаш-гледаш-скроблаш----+ миеш садови! (никад нема да го заборавам фотомотивот со крпата:))))))

  2 Feb 19:26 Rispondi
 • Laika_lr

  те има? :))))))

  29 Gen 21:02 Rispondi
 • shopoprvo

  Sandriiich! <3333 #NameRemainsTheSame

  29 Nov 2013 Rispondi
 • AnaLynx

  Еве второ слушање денес па ќе ти кажам :)

  29 Set 2013 Rispondi
 • Laika_lr

  и ако имаш препораки за филмови/серии шо да е, прати навака, спремам залихи!!

  22 Set 2012 Rispondi
 • Laika_lr

  него, го видов _твојон_ alcide у magic mike, и да ти кажам право не ми изглеаше многу поштен... :-)))))))))))))))))

  22 Set 2012 Rispondi
 • folija

  bace, dobra ti slichica :) ***

  17 Ago 2012 Rispondi
 • this_boy

  А се мислев викендов да одам да го гледам Бетмен... Ооооп две коцки штиклирани!

  7 Ago 2012 Rispondi
 • Laika_lr

  стварно е тапа „тб“:ДДД ама сите коа ми зборат за the wire се прашуем саше да не ми подметнал друга серија?! пошо ја коа ги глеав 1ва и 2ра сезона многу ми беа досадни... dirty sexy money многу ветуваше у првите 2 епизоди, особено со синот на попот, али после да, се испостави дека е сиквел на беверли хилс и сличните :-/

  13 Lug 2012 Rispondi
 • EchotheSun

  Hey, belated thanks for the recommendations. Love Start the Bus...it made me miss London a little less. (:

  3 Lug 2012 Rispondi
 • shopoprvo

  Симни си Dirty Sexy Money <(c) Лидија> и препороди се ;))

  29 Giu 2012 Rispondi
 • shopoprvo

  Izbegavam kontakt so TB :)) 1) Od predosekjaj za ova sho go zborish 2) Od nadezh deka ako ja izgledam cela sezona odednash kje mi bide podobra/pomalce machna. Potpadnav pod hajpot za Wire ednash, simnav SITE sezoni, ama nekako ne se wow-nav. Da probam pak letovo, vikash?

  25 Giu 2012 Rispondi
 • Laika_lr

  јао, фала ти највише у свет за ова орасположење ненадмашиво! :))))))))))))))))))))))

  7 Giu 2012 Rispondi
 • Laika_lr

  ахахахахахахаххахахаххахаха!!!! омг, омг!!! и хеликоптер и букет у нива и све! ама ален дали го виде над автопат коа се дрека, а ветрот му ја вее грифката!! ахахахахахахахаххаха!!!! леле, ја сум у лабораторија и јуословенка ми рока!!! ахахахахахахахах!!

  7 Giu 2012 Rispondi
 • Laika_lr

  аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7 Giu 2012 Rispondi
 • Laika_lr

  ахахахаахахахахахаххаха!!!

  7 Giu 2012 Rispondi
 • Tutti i messaggi (1585)