Krk1_thrasher

20, Maschio, Macedonia, RepubblicaUltimo accesso: 7 ore fa

 • Aggiungi agli amici
 • Invia un messaggio
 • Invia un messaggio in bacheca

Il tuo grado di compatibilità musicale con Krk1_thrasher è Sconosciuto

Crea il tuo profilo musicale

Brani ascoltati di recente

Bacheca

Aggiungi un commento. Accedi a Last.fm o registrati.
 • Recueillement

  Sick avatar, man

  30 Giu 19:42 Rispondi
 • world__eater

  Ствари се мењаат )))

  8 Apr 23:02 Rispondi
 • Kolovrt

  Па од таму те знам, така и сум те додал тука. :D Памтам на времето prog-rock беше главна тема на Кајгана. Тогаш скоро го бев направил профилот тука и си барав истослушатели. :)

  3 Dic 2013 Rispondi
 • kiik_bennington

  чув дека се’ живо и диво било пијано=) ја не стигнав а и немав нешо многу кеш=)

  17 Nov 2013 Rispondi
 • kiik_bennington

  беше у петокот на труперси? како пројде?=)

  17 Nov 2013 Rispondi
 • kiik_bennington

  аа ако ако то ти је лепо=) па part time job иам во занзибар ,кога е гужва и им треба човек + улетуем ,претходниве две три недели преку викенд улетуев=) сега како што има помалце шеталци пошо уште работи терасата малце послабо работа па ќе одмарам ,ќе фатам книга=)

  14 Nov 2013 Rispondi
 • kiik_bennington

  пф гајле ти е :D ја од време на време пак си ги прислушуем линкинче ,при срце ми се=) иначе па најверојатно ќе дојдам ,се’ зависи дали ќе сум на работа и која смена ќе сум ако сум ,а ако не сум дали ќе се има кеш :D ти?

  14 Nov 2013 Rispondi
 • kiik_bennington

  хаха=) барем ,се тешам ,дека мојот е најлош затоа што не ни размислував кога го правев зошто добив момент од 8-9 луѓе : немаш last.fm? прави или ќе ти направиме :D и си викам ајде честерчо

  14 Nov 2013 Rispondi
 • crimson-leaf

  Fala za add, odlichna muzika :) pozdrav!

  12 Nov 2013 Rispondi
 • BasiliskClaw

  ама си проверував нешто бе па, не ми се љути :D :P

  2 Nov 2013 Rispondi
 • BasiliskClaw

  ко ќе ти бапнам една

  1 Nov 2013 Rispondi
 • LotusFlowerRH

  ќе ги пробам па ќе ти кажам, башка и ја ги имам доста ама знам кој е кој :D

  27 Ott 2013 Rispondi
 • LotusFlowerRH

  слабо батка, не ги знам, арни се викаш? :)

  27 Ott 2013 Rispondi
 • BasiliskClaw

  на ластефем, досаден си ми :*

  19 Ott 2013 Rispondi
 • BasiliskClaw

  прекини бе да ми бидеш комшија

  18 Ott 2013 Rispondi
 • BasiliskClaw

  ти си крки вистински маж

  1 Ott 2013 Rispondi
 • alexmiller487

  CHEERS IM FROM THE ASS END OF AUSTRALIA, PORTLAND VICTORIA. METALLIZING OZ, 1 HOUSE AT A TIME

  16 Set 2013 Rispondi
 • alexmiller487

  HELLO FROM AUSTRALIA, THANK YOU FOR ACCEPTING,GREAT MUSIC IN YOUR LIBRARY

  15 Set 2013 Rispondi
 • world__eater

  Хахах, све пинк флојд, на крај асфикс една песна само XD WIN

  1 Set 2013 Rispondi
 • BasiliskClaw

  никад у живот палачинка од карпош нема да пробаш!

  25 Ago 2013 Rispondi
 • Tutti i messaggi (171)

Descrizione

Eventi

Visualizza altro Aggiungi evento