Uživatel za mnou...

• Zuska69 ha detto...
    • Utente
    • Apr 15 2012, 21:05
    Ve finále extraligy samozřrejmě nefandím vůbec nikomu:)

Uživatel za mnou taky nikomu v extralize nefandí:D

• Také ne.
    Hokej ani fotbal mě už delší dobu nebaví sledovat. Někdy si pustím F1 nebo nějaké závody z USA případně mě baví čučet na golf, ale tam se též kochám krásou okolí. Jo a plachetnice ...

Uživatel za mnou právě dostal nutkavou chuť na klobásku.
    Jdu do lednice a jednu ztrestám i za něj. :P

• Vůbec, jdu si udělat palačinky s čokoládou.

Uživatel za mnou když opravdu nutně nemusí, tak se ordinacím vyhýbá velkým obloukem.

• Zuska69 ha detto...
    • Utente
    • Apr 16 2012, 14:20
    Neznám nikoho včetně mě, kdo by to tak nedělal :D

Uživatel za mnou se o víkendu chystá na nějakej konzert (já se chystám na Tata bojs a už se nemůžu dočkat, hrajou poprvý v Kolíně:D:) )

• O víkendu ne. Chystám se v pátek (SPS, nic extra...). I když teoreticky tam budu i v sobotu. Tudíž je to o víkendu :D

Uživatel za mnou má otevřenou učebnici s tím, že se bude učit, ale místo toho je na kompu.

• No mám tady připravenou matiku kvůli přijímačkám na vejšku a moc se mi do toho nechce.

Pro uživatele za mnou je duben zatim nejhorší měsíc tohodle roku.

• RetroBug ha detto...
    • Utente
    • Apr 30 2012, 11:35
    No, vzhledem k tomu, jak bojuji s alergií, tak patrně ano.

Uživatel za mnou nyní sedí u počítače pouze v trenách/kalhotkách. :)

Česko je na grcku!
  • No, právě jsem se oblékl :D

Uživatel za mnou mi okamžitě pošle poštou solidní černé kalhoty, ve kterých bych mohl zítra maturovat :D (někde je sehnat přece musím)

• Když ti nebudou vadit holčičí :-P Vždyť jsou teprve písemný ne? K těm se chceš strojit? :D:D

Uživatel za mnou má nějakou vtipnou/nasírací historku s českou poštou :P

• O vtipné nevím, ale nasíracích by bylo dost :D

Uživatel za mnou se konečně sebere a začne se učit (protože moc času do maturity a přijímaček nezbývá). Tak hned příští týden, snad :D

• No, uživatel za tebou má v sobotu "téespéčka" a dneska se na to zase dobře vys... :D Takže snad aspoň zítra :D

Uživatel za mnou má názor, že ten, kdo nezvládá kritické myšlení, nemá na vysoké škole co dělat... :D (já mám třeba z kritického myšlení 3 správně z 10, ale zas u prostorové představivosti mám 10/10, please give me a chance :D)

• Ale určitě tam má co dělat :) Celé ty TSP, jestli máš na mysli zrovna je, jsou celkově dost úlet! Já se na ně poprvé koukla večer předtím, dala jsem nějakých bídných 28% (co bych se nepochlubila :D) a stejně jsem se dostala tam, kam jsem chtěla :P

Uživatel za mnou zůstal prvního Máje nepolíben.

• Trefa :D

Uživatel za mnou choval v mládí křečky.

• GGeTee ha detto...
    • Utente
    • Mag 8 2012, 14:29

Bohužel, rodiče mi nikdy nedovolili smradlavé křečkouny:D

Uživatel za mnou se pokouší učit:P

• janilla ha detto...
    • Utente
    • Mag 9 2012, 17:33
    Nepokouším. I když bych asi měla.

Uživatel za mnou má rád filmy od Marvelu a už viděl Avengers (nebo se na ně chystá) :D

• Nemá, ale až to bude na DVD tak se asi z nudy koukne ...

Uživatel za mnou by (stejně jako já) nikdy nechtěl být vegetariánem.

• To teda ne. A vegetariánství bych třeba ještě pochopila, ale být veganem je fakt už na výsměch!

Uživatel za mnou četl jako malý knížky od Enid Blyton.

• Ne, nečetl.

Uživatel za mnou se už strašně moc těší na film Prometheus.

• Zuska69 ha detto...
    • Utente
    • Mag 12 2012, 15:46
    Ani ne no :D

Uživatel zas mnou celej den prospal a teď neví, co si dát k večeři :D

• Jo, zrovna před chvíli jsem se vzbudila, ale vím, co si udělám k večeři - palačinky s čokoládou :)

Uživatel za mnou je zatím vcelku spokojený s dosavadními výkony české reprezentace na mistrovství světa v hokeji.

• Drolin ha detto...
    • Utente
    • Mag 12 2012, 18:04
    Tak to jde mimo mě, spíš jsem ale slyšel kritiku.

Uživatel za mnou je spokojen s tím, že je titul v Liberci :).

• janilla ha detto...
    • Utente
    • Mag 12 2012, 20:17
    Mimo mě jde zas fotbal, já sleduju hokej. Kde se hraje titul je mi upřímně fuk.

Uživatel za mnou dneska večer neměl co dělat, a tak z nudy koukal v televizi po sté na Slunce, seno a pár facek.

• Ne. Naštěstí mám na výběr z desítek programů, ale většinou vyhrávají dokumenty.

Uživatel za mnou též nedokáže „uhasit žízeň“ nějakou 100% (o těch % bych radši nediskutoval) ovocnou štávou. Právě jsem do sebe nalil litr pomerančů a po každém loku jsem měl větší chuť na další ani žízeň nepolevila. To abych se snad šel dorazit vodou z kohoutku ...

• RetroBug ha detto...
    • Utente
    • Mag 16 2012, 11:10
    No, to nedokážu a proto piju vodu právě z kohoutku.

Uživatel za mnou je rád, že se blíží léto a spousta hudebních festivalů.

Česko je na grcku!
  • To jsem, kdo by nebyl :).

Uživatel za mnou chtěl jako malej bydlet v černym kamionu po vzoru Michaela Knighta.

Gli utenti anonimi non possono inviare messaggi. Per inserire messaggi nei forum, accedi o crea il tuo account.