Tento rok nevystupia / Won't play this year

• palo666 ha detto...
    • Utente
    • Gen 26 2012, 13:41

Tento rok nevystupia / Won't play this year

Beastie Boys, Radiohead, Bjork, Sigur Ros, The Cure, Florence + The Machine, The Strokes, Parov Stelar, Buraka Som Sistema, The Prodigy, Kraftwerk, Arcade Fire, Arctic Monkeys, Lykke Li, Foster The People, Robyn, MSP, RATM,The Roots, Skrillex, Pearl Jam, The Naked And Famous, MGMT, The Stone Roses, Blur, New Order, Justice, Pete Doherty, Mumford & Sons, M83, Kings of Leon, The Black Keys

Modificato da palo666 in data Apr 5 2012, 16:09
  • skoda Sigur Ros... zrejme sa novy album bude vyrabat dlhsie =)

"Otecko môj drahý, ak tam dakde uvidíte tri ruže z jednej stopky vykvitať, nuž tie mi doneste. To mi bude najmilšie."
    • matticek ha detto...
    • Utente
    • Feb 8 2012, 20:31
    ta lykke li urcite nebude?

• mart71 ha detto...
    • Utente
    • Feb 8 2012, 20:39
    A kdo teda vystoupí :-) krom jmen které ,už víme

• palo666 ha detto...
    • Utente
    • Feb 8 2012, 20:45
    Lykke Li nema turne toto leto. ale Sigur Ros ohlasili prvy koncert v septembri. otazne je, ci idu leto, alebo az jesen.

• album vydavaju na jar, tak teoreticky by mohli vystartovat v lete =)

"Otecko môj drahý, ak tam dakde uvidíte tri ruže z jednej stopky vykvitať, nuž tie mi doneste. To mi bude najmilšie."
  • why not Radiohead?

• palo666 ha detto...
    • Utente
    • Feb 14 2012, 13:42
    Radiohead were rejected by promoter

• heykubak ha detto...
    • Utente
    • Feb 17 2012, 13:38
    já jsem nedávno četl rozhovor s Kaščákem a říkal, že je jejich snem přivést jednou Radiohead. proč by je odmítal?

palo666 said:
    Radiohead were rejected by promoter

• palo666 ha detto...
    • Utente
    • Feb 17 2012, 13:59
    chcu ich, ale nevyslo to. hlavne teda asi kvoli logistike a jednak uz hraju inde. cize tento rok nebudu.

• Škoda to s Islanďankou.

• danosh11 ha detto...
    • Utente
    • Feb 22 2012, 8:44
    a co BBC?

• not a chance of Florence + The Machine? you sure about that ?

• palo666 ha detto...
    • Utente
    • Feb 25 2012, 19:18
    not this year

• helfarch ha detto...
    • Utente
    • Feb 29 2012, 22:19
    The Naked and Famous, určite nie? Inak Sigur hrajú na Winterthure v Švajčiarsku už na konci augusta, možno by to šloo …

• palo666 ha detto...
    • Utente
    • Mar 1 2012, 8:12
    Sigur Ros su na turne az od augusta. ale 4. septembra hraju vo Viedni. The Naked And Famous nejdu v lete Europu.

• Justice

preco myslis, ze Justice nemozu byt? ten isty vikend hraju v rakusku na urban art forms

• Miso napisal na webparty, ze Justice nebudu

• Inak toho Skrillexa mas skadial ze nebude? Nie ze by som po nom bazil, len si nepamatam ze by ho vylucili.

• Thuriazs ha detto...
    • Utente
    • Mar 11 2012, 10:56
    V event kalendari uz ma Skrillex nieco ine, inde, cez Pohodu.
    Ale Radiohead su na turne s Caribou, ktory vystupi, tak by mohli...

Gli utenti anonimi non possono inviare messaggi. Per inserire messaggi nei forum, accedi o crea il tuo account.